Start  /  O firmie

Firma Rodzinna Makarczykowie - polska firma rodzinna od 1947 r. (dawny Mackar)

 Jesteśmy wielopokoleniową, polską firmą rodzinną. 

Naszą misją jest produkowanie kosmetyków wysokiej jakości przy zachowaniu rozsądnej ceny, aby każdy rodzić mógł sobie pozwolić na zakup naszych bezpiecznych kosmetyków.

Produkujemy kosmetyki dla niemowląt i dzieci pod marką Skarb Matki kosmetyki dla przedszkolaków pod marką Skarb Matki FUN oraz kosmetyki dla kobiet w ciąży i młodych mam pod marką Skarb Matki Femina. Prowadzimy również produkcję kosmetyków pod markami własnymi (private labels).

Firmę Rodzinną Makarczykowie, która obecnie produkuje serię kosmetyków dla niemowląt i dzieci Skarb Matki, założył w 1947 roku dziadek obecnych właścicieli, mgr farmacji Władysław Makarczyk. Wtedy produkował wszystko co było potrzebne w powojennej Polsce - szampony, kremy, płyn do czyszczenia srebra, proszek do zębów, ale również puder - zasypkę dla dzieci - pakowaną w papierowe torebeczki z jednokolorowym nadrukiem. Zapewne nie spodziewał się, że działalność przejmie jego syn, a potem jego wnuki, a maleńki zakład, gdzie prawie wszystko robił własnymi rękoma, w obecny dobrze wyposażony zakład wyspecjalizowany w produkcji kosmetyków dla dzieci. 

Skarb Matki to seria kosmetyków, którą obecni właściciele tworzą z myślą o dzieciach, również własnych, dlatego receptury są dokładnie badane, zawierają minimalne ilości konserwantów tylko tam, gdzie są niezbędne, kompozycje zapachowe są bez alergenów, a wszystkie kosmetyki gruntownie testowane pod nadzorem lekarzy dermatologów przed wprowadzeniem do sprzedaży.  Wszyscy w Firmie Makarczykowie, od technologa, projektantów opakowań, po konfekcjonera i pakującego kosmetyki w magazynie - wkładają swoje całe serce - by dzieci były pielęgnowane z miłością, kosmetykami Skarb Matki, na które może sobie pozwolić każda mama i tata, i które są łagodne i bezpieczne dla ich dziecka.                          

Kosmetyki Skarb Matki - Pielęgnacja z rodzinną miłością.

 

Jesteśmy członkiem:

1. Rady Firm Rodzinnych przy Konferederacji "Lewiatan" (kliknij )

2. Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych (kliknij )

 

Kliknij w jedną z poniższych ikon aby dowiedzieć się o nas więcej.